Výměna těsnění u oken a dveří

Řešíte, jak utěsnit okna nebo dveře? Společnost TOR Cheb je v tomto oboru specialista už řadu let. Chcete utěsnit stará okna, provést výměnu těsnění v oknech, nevíte, jak utěsnit vchodové dveře? Se vším vám poradíme a pomůžeme. V rámci výměny těsnění oken a dveří vám můžeme i seřídit okna, což je zvláště u plastových oken velmi důležité proto, aby 100% plnila svou funkci. Ačkoli jsou plastová okna dnes v domácnostech nejčastější, specializujeme se i na výměny těsnění do starých dřevěných (EURO) a hliníkových oken a dveří a špaletových oken.

Obrázek
Kompletní oprava oken a dveří

Těsnění patří mezi nejdůležitější funkční části všech oken a dveří

Těsnění do oken a dveří hraje klíčovou roli v udržování stabilní teploty v domě a zamezuje také zatékání. Pokud je těsnění poškozené, případně už má lidově řečeno odslouženo, dochází k úniku tepla z domu během zimních měsíců, a naopak k pronikání horka během letního období. To vede k vyšším účtům za energie a ke snížení pocitového komfortu uživatelů bytu nebo domu. Výměna těsnění u oken a dveří je investicí do dlouhodobé úspory energie, zvýšení komfortu a ochrany vašeho domova.

Profesionální péče o vaše okna

Kromě výměny těsnění a seřízení oken a dveří, zajišťujeme také promazání kování a péči o povrchovou úpravu. V rámci úspor pro váš rodinný rozpočet nabízíme i výměnu náhradních dílů a repase. S tím jsou spojené další služby, jako je detekce závad, návrhy na jejich řešení a odborné poradenství. A v případě, že by vám okna nebo dveře definitivně dosloužily, vymyslíme pro vás v co nejkratším čase a za příznivé ceny optimální řešení na míru.

Prodej těsnění pro PVC okna a dveře