Příslušenství k oknům a dveřím

Široký sortiment příslušenství, většinu máme skladem

Okna a dveře chrání naše soukromí a náš vlastní prostor. Jejich správné fungování a praktičnost jsou samozřejmě na prvním místě. Ale také je máme na očích celý den. Pokud chcete přizpůsobit svůj domov vlastnímu vkusu, vzhled stavby okolnímu prostředí nebo naopak zachovat její původní rysy, můžete toho snadno docílit díky doplňkům a příslušenství k oknům a dveřím. Drobné detaily dokážou proměnit i obyčejná okna a dveře v originální kousky.

Obrázek
Příslušenství k oknům a dveřím

Kování a ovládací mechanismy

Ovládací mechanismy a kování jsou nezbytné pro správné fungování a snadné ovládání oken a dveří. Zajišťují náležitou izolaci, kde prostor dýchá, ale zároveň z něj neuniká teplo, a jsou také nezbytné pro bezpečnost. Kromě toho mohou ale sloužit i jako designový doplněk, který dodá vašemu interiéru nebo celkově domu jedinečný vzhled.

Obrázek
Stínicí technika

Stínicí technika

Žaluzie, rolety, okenice a další stínicí prvky zabraňují přílišnému osvětlení interiéru světlem zvenčí a zároveň chrání váš domov před zvědavými pohledy. Exteriérové zastínění zase funguje jako odhlučňovací bariéra, zabraňuje únikům tepla a v neposlední řadě zvyšuje bezpečnost domu či bytu. Zvláště důležitá je stínicí technika u velkých prosklených ploch, jako jsou francouzská okna nebo balkónové dveře.

Obrázek
Parapety

Parapety

Vnější parapety mají především praktickou funkci a chrání stavební konstrukci před negativními vlivy okolních podmínek, jako je déšť, sníh nebo vítr. Zároveň je to designový prvek, který podtrhne celkový vzhled vašeho domova. Vnitřní parapety fungují jako estetický doplněk místnosti a měly by svou barvou, materiálem i tvarem odpovídat celkovému dojmu z prostoru.

Obrázek
Kliky, madla a doplňky

Kliky, madla a doplňky

Kliky a madla nejen od dveří a oken ale také od poliček, šuplíků a skříní používáme každý den. Proto je velmi důležité vybrat takový tvar, kvalitu a barvu, které odpovídají vzhledu exteriéru i interiéru a zároveň plní svoji praktickou funkci. Nabízíme širokou škálu standardních i nestandardních materiálů v nejrůznějším barevném provedení a mnoha tvarech.

  • kování pro dveře a okna
  • parapety a okapnice
  • stínicí technika a sítě proti hmyzu
  • skleněné výplně a atypické zasklení
  • výrobky od renomovaných výrobců
  • standardní i nestandardní materiály, tvary a barvy

Design a kvalita v drobných detailech

Příslušenství k oknům a dveřím a další doplňky mají v první řadě praktickou funkci a slouží k snadnému ovládání. Čím kvalitnější produkt zvolíte, tím více zvýšíte užitnou hodnotu vašich oken a dveří. Výběrem vhodného příslušenství podtrhnete design svého domova, zlepšíte jeho atmosféru, zajistíte jeho bezpečnost a v případě stínicí techniky ušetříte výdaje za energie při vytápění v zimě a chlazení v létě. TOR Cheb nabízí širou škálu příslušenství ke dveřím a oknům v mnoha barevných, materiálových i tvarových variantách.