Opravy oken a dveří

Opravíme všechny závady a vyměníme poškozené díly

Nefungují vaše okna a dveře tak, jak správně mají? Naši specialisté odhalí příčinu závady, její charakter a navrhnou nejvhodnější řešení. Nemusíte investovat do nových oken a dveří, poškozené díly se dají snadno a rychle vyměnit nebo opravit. Nefunguje vám kování či ovládací mechanismy, rozbila se vám skleněná výplň nebo máte poškozený okenní rám či zárubeň? Pro naše techniky to není žádný problém a mnoho závad umí odstranit přímo na místě.

Obrázek
Kompletní oprava oken a dveří

Kompletní oprava oken a dveří

Okna a dveře používáme každý den, jsou poměrně namáhané, a časem mohou začít vypovídat službu nebo může dojít k jejich poškození. Naši odborně vyškolení technici provedou zevrubnou prohlídku, přesně diagnostikují příčinu závady nebo odhalí poškození a navrhnou cenově nejvýhodnější řešení vám na míru, včetně kompletní opravy oken a dveří, seřízení a promazání.

Obrázek
Hliníkové opláštění oken

Al opláštění – Hliníkové opláštění oken

Hliníkové opláštění oken je finančně výhodné řešení, které nejenom ochrání okna před povětrnostními vlivy, ale zároveň dodá i starším oknům nový vzhled. Instalace systému hliníkového opláštění pomocí Al profilů je snadná a rychlá. Jedná se o chytré řešení poškození laku nebo celkové repase eurooken i dřevěných oken.

Obrázek
Seřízení oken a dveří, promazání kování a povrchová úprava

Oprava kování a ovládacích mechanismů

Kování, portálové a zámkové mechanismy, samozavírače, panikové kování a další ovládací prvky patří mezi nejvíce namáhané části oken a dveří a jsou klíčové pro jejich správné fungování. Zajistíme jejich kompletní opravu, výměnu nebo seřízení. Vyměníme rozbitou skleněnou výplň a staré těsnění. Dokážeme pružně reagovat i na speciální požadavky a disponujeme náhradními díly od většiny výrobců.

Obrázek
Oprava rozbitých a poškozených skleněných výplní

Oprava rozbitých a poškozených skleněných výplní

Kvůli rozbité, prasklé, poškrábané nebo jinak poškozené skleněné výplni nemusíte měnit celé okno, dveře, výlohu a další skleněné plochy. Na výměnu samostatného skla nebo skleněné výplně jsou potřeba mnohem menší náklady a zároveň ušetříte i na jejich údržbě. S vyměněnou skleněnou výplní budou vaše dveře nebo okna vypadat zase jako nová.

Obrázek
Minimalizace tepelných ztrát

Minimalizace tepelných ztrát

Provádíme opravy špatně zabudovaných stavebních výplní, jako jsou okna a dveře, které způsobují tepelné ztráty a vznik tepelných mostů. V rámci profesionálního servisu nabízíme vyhledání a mapování tepelných ztrát termokamerou. Poskytujeme odborné konzultace, poradenskou činnost a zpracování energetických auditů.

 • kompletní opravy oken a dveří
 • oprava a výměna je levnější než koupě nových oken a dveří
 • výměna kování a ovládacích mechanismů
 • náhradní díly od většiny výrobců skladem
 • snadná a rychlá instalace hliníkových profilů
 • Al opláštění je odolné, má dlouhodobou trvanlivost a minimální nároky na údržbu
 • opravy a výměny skleněných výplní
 • mapování a minimalizace tepelných ztrát

Kompletní výměna oken, dveří a portálových systémů je poměrně finančně náročná, zvláště pokud se jedná o celé bytové domy, kancelářské objekty nebo průmyslové haly. V rámci ekonomických úspor často stačí vyměnit nebo opravit jen nefungující, rozbité nebo zastaralé mechanismy, kování a další ovládací prvky a výplně. TOR Cheb disponuje náhradními díly všech renomovaných výrobců a týmem zkušených techniků.

TOR Cheb – Kvalita bez kompromisů

Nabízíme expresní opravy oken a dveří a další služby v západních, severních a středních Čechách. Řešíme náhlé a havarijní závady. Naše služby poskytujeme všem od majitelů soukromých bytů a domů, přes velké bytové a kancelářské objekty, průmyslové haly a spolupracujeme s okenářskými firmami. Běžné opravy provádíme ihned přímo na místě.

 • první pomoc při náhlé nebo havarijní závadě
 • nabídka širokého sortimentu nových i náhradních dílů
 • garance kvality a záruka na služby i produkty
 • reference, zkušenosti, individuální přístup

Pravidelný servis a oprava oken a dveří

Pravidelný servis a údržba prodlouží životnost oken a dveří a ušetří vám náklady za jejich výměnu. Nabízíme záruční i pozáruční servis podle vašich individuálních požadavků. Mnohdy stačí drobné korekce povrchové úpravy, výměna kování a ovládacích mechanismů, seřízení a promazání komponentů, aby okna a dveře byly i po letech jako nové.

 • pravidelný servis, seřízení a údržba oken a dveří
 • individuální řešení na míru
 • dlouhodobá spolupráce a partnerský vztah
 • oficiální servisní protokol a certifikace

Svěřte se do péče odborníků

Okna a dveře představují pomyslnou hranici mezi venkovním světem a osobním vnitřním prostorem. Díky nim jsme v teple, suchu a chránění před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Proto je správný výběr oken a dveří nebo jejich servis a opravy klíčový pro to, aby dlouhodobě a správně plnily svou funkci. Naši zkušení servisní technici vyřeší vaše starosti s okny a dveřmi za vás.