Vše pro bezchybné fungování oken a dveří

Péče o vaše okna a dveře od A do Z

Okna, dveře a další stavební výplně nás chrání před vlivy okolního prostředí a vytvářejí prostředí bezpečného domova s příjemným klimatem a atmosférou. Jejich funkce je klíčová pro ochranu vnitřních prostor, dobré odvětrávání a izolaci. Proto se vyplatí nepodcenit kvalitní a profesionální servis a odborné opravy, které prodlouží vašim oknům a dveřím životnost.

Obrázek
Servis

Servis a seřízení oken a dveří

Naše služby poskytujeme v západních, severních a středních Čechách. Vyřešíme problém s dovíráním oken a dveří a další technické nedostatky.

Obrázek
Okna, dveře

Repase oken a dveří

Provádíme veškeré práce od drobných kosmetických úprav po kompletní repase včetně ošetření rámu, výměny skleněných výplní a vyčištění, doplnění a opravy kování i ovládacích mechanismů. 

Obrázek
Okna, dveře

Opravíme vaše okna a dveře

TOR Cheb provádí opravy oken nebo dveří, aby nedocházelo k zbytečným tepelným ztrátám a vzniku tepelných mostů.

Obrázek
Příslušenství k oknům a dveřím

Příslušenství k oknům a dveřím

Disponujeme širokou škálou doplňků a příslušenství k oknům a dveřím, které máme skladem připravené k okamžité expedici. V případě atypických produktů je pro vás poptáme. Jsme přímí dodavatelé, takže nemusíte jednat s prostředníky. Naši servisní technici mají běžné náhradní díly vždy s sebou.

Obrázek
E-shop

E-shop s kováním a příslušenstvím

Opravujete nebo servisujete okna či dveře svépomocí? V našem e-shopu najdete vše, co k tomu potřebujete. Pokud si nevíte rady nebo váháte, jaký produkt bude pro vaše potřeby nejvhodnější, naši zkušení specialisté vám doporučí optimální řešení na míru.

  • autorizovaný servis oken a dveří
  • jsme přímý dodavatel ne prostředník
  • garance kvality
  • 500 realizovaných zakázek ročně
  • 30 let zkušeností na trhu
  • možnost konzultace s profesionály