Renovace oken a dveří

Dopřejte používaným oknům a dveřím delší život

Máte pocit, že vaše dveře a okna neslouží tak, jako když jste je koupili, ale pořád vám vyhovují? Nemusíte zbytečně utrácet a kupovat nové. Specialisté TOR Cheb dokážou vdechnout starším oknům a dveřím nový život, takže vám budou sloužit řadu dalších let. Provádíme renovace a repase hliníkových, plastových i dřevěných oken a dveří i jejich jednotlivých komponentů, jako je kování, výplně nebo renovace povrchové úpravy.

Profesionální repase oken a dveří

Provádíme kompletní renovace a repase všech typů oken a dveří. Nahradíme starou povrchovou úpravu novou podle vaše výběru, opravíme drobné praskliny a defekty a doplníme chybějící těsnicí materiál. V případě potřeby je možné okna i dveře se skleněnou výplní přesklít a utěsnit okenní a dveřní křídla novým těsněním.

Obrázek
Ušetříte

Díky repasi oken a dveří ušetříte

Repasí oken a dveří nejen výrazně prodloužíte jejich životnost a zlepšíte jejich vzhled, ale díky novému těsnění podstatně ušetříte na výdajích za energie a snížíte hluk zvenčí. Specialisté na repase a renovace z TOR Cheb za vás vše vyřeší na míru podle vašich požadavků. Díky tomu můžete zachovat původní okna a dveře, na které jste zvyklí, a nebudete muset utrácet za nové. 

Obrázek
Hliníkové opláštění oken

Al opláštění – Hliníkové opláštění oken

Hliníkové opláštění oken je finančně výhodné řešení, které nejenom ochrání okna před povětrnostními vlivy, ale zároveň dodá i starším oknům nový vzhled. Instalace systému hliníkového opláštění pomocí Al profilů je snadná a rychlá. Jedná se o chytré řešení poškození laku nebo celkové repase eurooken i dřevěných oken.

Obrázek
Okna, dveře

Repase původních oken a dveří

Repase starých nebo poškozených oken a dveří je úsporná alternativa k výměně starých oken a dveří za nové. Zrenovovat nebo repasovat původní okna a dveře je výrazně levnější, než pořízení nových otvorových výplní. Zároveň díky tomu můžete zachovat okna a dveře, které už neslouží a nevypadají jako dříve, ale stále mají historickou nebo osobní hodnotu.

Obrázek
Oprava rozbitých a poškozených skleněných výplní

Zlepšení funkčnosti oken a dveří a úspora energií

Repase a renovace oken a dveří spočívá v opravě, obnově nebo výměně nefunkčních nebo poškozených segmentů. Naši specialisté odstraní všechny negativní důsledky povětrnostních vlivů a mechanického poškození. Repase jsou prováděny tak, aby byl zachován původní vzhled a zároveň byla zajištěna maximální funkčnost oken a dveří.

Obrázek
Minimalizace tepelných ztrát

Stará okna a dveře v novém kabátu

Staré nebo poškozené okna a dveře nemusíte likvidovat, zvláště pokud mají historickou hodnotu nebo ladí se vzhledem celého domu či bytu. Díky repasi a renovaci získají okna a dveře nový vzhled, budou odpovídat požadavkům moderního bydlení a poslouží vám ještě řadu let. Renovovat je možné jakýkoli typ oken a dveří, včetně kování, ovládacích mechanismů a skleněných výplní.

 • kompletní obnova původních segmentů a dílů
 • repase a renovace dřevěných eurooken
 • repase, celkové zprovoznění a vyčištění kování
 • zachování správné funkce oken a dveří
 • truhlářské, sklenářské a natěračské práce
 • precizní ošetření všech okenních a dveřních dílů
 • opravy a výměny skleněných výplní
 • nové těsnění pro minimální tepelné ztráty

Koupě nových oken a dveří se může zásadním způsobem zakousnout do vašeho rozpočtu, speciálně v případech, kdy se jedná o větší stavby s množstvím oken a dveří. Renovace a repase starých oken a dveří je zajímavou variantou, jak mít krásná, novotou zářící a funkční okna a dveře za zlomek nákupní ceny nových kusů. Díky repasi můžete zachovat také historické výplně nebo výplně, které ke stavbě neodmyslitelně patří.

TOR Cheb – Kvalita bez kompromisů

Poskytujeme služby v oblasti repase a renovace oken a dveří pro všechny zákazníky v západních, severních a středních Čechách. Provádíme veškeré práce od drobných kosmetických úprav po kompletní repase včetně ošetření rámu, výměny skleněných výplní a vyčištění, doplnění a opravy kování i ovládacích mechanismů. V našem týmu jsou zkušení odborníci, kteří pokrývají všechny odborné práce potřebné k repasování oken a dveří.

 • repase starých, poškozených nebo nefunkčních oken a dveří
 • kompletní renovace a repase včetně historických segmentů
 • garance poctivě odvedené práce a záruka kvality
 • know-how, prověření odborníci, řešení na míru

Repase a renovace oken a dveří

Repase a renovace dokážou navrátit oknům a dveřím jejich původní vzhled a navíc vylepší jejich funkčnost tak, aby odpovídala aktuálním normám. Repase oken a dveří je podstatně méně finančně náročná než koupě nových. Postaráme se o povrchovou úpravu okenních rámů a zárubní, výměnu skleněných výplní, kování a dalších ovládacích mechanismů.

 • profesionální repase a citlivá renovace
 • individuální přístup a ohled na přání zákazníka
 • lety prověřená firma s referencemi
 • vyškolení profesionálové ve svém oboru

Svěřte se do péče odborníků

Okna a dveře představují pomyslnou hranici mezi venkovním světem a osobním vnitřním prostorem. Díky nim jsme v teple, suchu a chránění před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Proto je správný výběr oken a dveří nebo jejich servis, opravy a repase klíčový pro to, aby dlouhodobě a správně plnily svou funkci. Naši zkušení servisní technici vyřeší vaše starosti s okny a dveřmi za vás.